Ev
Ürün:% s
Hakkımızda
Fabrika turu
Kalite kontrol
Bize Ulaşın
Teklif isteği
Haberler
Ana sayfa

Hunan Vict-Sailing Power New Energy Co.,LTD

Çin Hunan Vict-Sailing Power New Energy Co.,LTD Sertifikalar
Çin Hunan Vict-Sailing Power New Energy Co.,LTD Sertifikalar
Ben sohbet şimdi

Hunan Vict-Sailing Power New Energy Co.,LTD

1 2 3 4 5 6
Hunan Vict-Sailing Power New Energy Co.,LTD Hunan Vict-Sailing Power New Energy Co.,LTD Hunan Vict-Sailing Power New Energy Co.,LTD Hunan Vict-Sailing Power New Energy Co.,LTD Hunan Vict-Sailing Power New Energy Co.,LTD Hunan Vict-Sailing Power New Energy Co.,LTD
Toplantı Ekipman (Laminasyon) Ekipman (Kesim) Ekipman (Formülasyon) Equiment (Sızdırmazlık) Ofis

Şirket ayrıntıları:

İş türü : Üretici
İhracatçı
Şirket ticaret
Satıcı
Ana Pazar : Kuzey Amerika
Güney Amerika
Batı Avrupa
Doğu Avrupa
Doğu Asya
Güneydoğu Asya
Orta Doğu
Afrika
Okyanusya
Dünya çapında
Markalar : vict
No. Çalışanları : 150~200
Yıllık satış : 10000000USD-15000000
Yıl kurulan : 2009
İhracat p.c : 70% - 80%
Vict-sailling power, yüksek kaliteli ve güvenilir kalite, uygun maliyetli ve profesyonel Li-ion pil ve paketler sunar.

2009 yılında kurulan HUNAN VICT-SAILING POWER YENİ ENERJİ, hızlı şarj ve depolama, düşük sıcaklık ve yüksek hızlı li-on akü dahil olmak üzere lityum iyon akü ile ilgili temel faaliyetlere sahiptir ve ürünleri enerji depolamayı, UPS yedeklemeyi, akıllı taşımayı, yeni enerji araçları, denizcilik, askeri kullanım, özel sanayi ve bir dizi sanayi. Mükemmelliği sürdürme ve yenilikçiliğe odaklanma kavramına dayanarak, “Sağ Lityum Batarya” çözümlerinin birinci sınıf sağlayıcısı olmayı hedefliyoruz.

Şimdi VIC-SAILING POWER, geniş iç pazarı ve genişleyen denizaşırı pazarını desteklemek için Hunan ve Shenzhen'in Changsha bölgesinde üretim üssüne sahiptir.

Vict, 100'den fazla ülkedeki denizaşırı müşterileri ile lider lityum pil tedarikçisidir. Vict'in pili, mevcut en gelişmiş ve en kaliteli ürünler olarak kabul edildi.

Müşterilerimizin çoğu Vict’in en iyi tedarikçi olduğunu söylüyor. 10 yıl boyunca Vict güvenilir ve tutarlı bir ortak olmuştur: aynı strateji. Temel uzmanlığımıza% 100 odaklandık: enerji depolama lityum pil.

Neden bizi seçmelisiniz?

Malzeme seçiminden lityum pilin görünümüne kadar birçok aşama vardır. Son 10 yılda, müşterilerimize tatmin edici lityum pil, sürekli keşif ve mücadele sunmaktayız.

1) Güvenlik

Akü paketlerinin tasarımında güvenlik, temel olarak elektronik devrelerin tasarımı ile ilgili birincil görevdir. Elektrikli ekipmanın gerekliliklerini yerine getirirken, önce güvenlik dikkate alınmalıdır. Yapısal tasarım ayrıca makul ve standart olmalıdır.

2) Malzemelerin seçimi.

Batarya paketleri, bataryalardan, PCM / BMS'den, konektörlerden, ambalajdan, tellerden vb. Oluşur. Müşterilerimizin gerçek ihtiyaçlarına göre makul malzemeleri seçeceğiz. Ve bu malzemelerin orijinal olduğundan ve üçüncü bir tarafça test edilebildiğinden emin olun. Özellikle bazı ithal malzemeler için.

3) Üretim süreci.

İmalat, her adımın doğruluğunu sağlamak için kesinlikle ilgili şartnameye uygun olarak yapılmalıdır.

4) Paketleme

Vict, lityum pillerin taşınması için katı düzenlemelere sahiptir. Malları topladığımızda, kurallara uyacağız ve doğru şekilde geldiklerinden emin olacağız.

5) Taşımacılık.

Nakliye şirketleri ile uzun vadeli bir işbirliğine sahibiz. Müşterilere en uygun fiyatları ve doğru kanalları sunmaya gayret edin.

6) Sigorta.

Mallar için sigorta satın alacağız, hak sahibi alıcıya, mücbir sebep hallerinde müşterinin menfaatini garanti edebilir.

7) Satış öncesi servis

Herhangi bir cevap için 24 saat içinde cevap istemi. Durumunuz için çeşitli pil çözümleri sunabilir.

8) Satış sonrası servis.

Mallar müşteriye ulaştıktan sonra, malları alma ve kullanma sürecinde herhangi bir sorunla karşılaşırsanız, 24 saat içinde cevaplayacağız.

İletişim bilgileri
Hunan Vict-Sailing Power New Energy Co.,LTD

İlgili kişi: Mrs. Candy Yan

Tel: 86-0731-89809858

Faks: 86-731-8980-9859

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)